Ola Szymańska: Nie mamy sobie nic do zarzucenia
10 czerwca 2018
Zmiany, zmiany, zmiany…
13 czerwca 2018

Kapitan zostaje na pokładzie!

Kapitan naszego zespołu w sezonie 17/18 – Ewelina Brzezińska – przedłużyła kontrakt z naszym zespołem! Kapitan zostaje na pokładzie!

„Sieka” w poprzednim sezonie rozegrała 105 setów, 105 bardzo dobrych setów. Za Eweliną fenomenalny sezon, który zaowocował może nie powołaniem do naszej kadry, ale trener Nawrocki w wielu wywiadach podkreślał, że „Sieka” znajduje się w kręgu zainteresowań. Wróciła po kontuzji i pokazała, że stać ją jeszcze na granie przez duże G! Brawo!

Dla naszej drużyny zdobyła ponad 250 punktów. 209 atakiem, na dobrej, ponad 30% skuteczności! Dorzuciła do tego bloki, asy i przyjęcie! 🙂 Jesteśmy przekonani, że każdy kto był na choć jednym spotkaniu widział, że „Sieka” to kapitan z prawdziwego zdarzenia. Liderka zespołu, która zawsze pobudza, zawsze motywuje i napędza resztę ekipy. Kiedy trzeba wziąć ciężar porażki na klatę, stawała do wywiadów i mówiła jak jest. Dlatego niezmiernie się cieszymy, że taka zawodniczka zostaje w Krakowie!

W trakcie sezonu 17/18 Ewelina trzykrotnie została wybrana MVP spotkania, najwięcej w naszym zespole obok Justyny Łukasik. W przedsezonowych rozmowach mówiła, że celem jest jedna… ale jak się rozkręciła, to już się nie chciała zatrzymać! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że będziemy mogli podziwiać tę zawodniczkę w kolejnym sezonie w barwach naszej drużyny!

Zapraszamy na naszego Facebooka  ->

6/14

BOOOM! 💥 BOOOOM! 💥 BOOOOOM! 💥✌️🏐 Miłego dnia! 🏐✌️

Opublikowany przez Trefl Proxima Kraków 12 czerwca 2018

Skład drużyny na sezon 2018/19:

Rozgrywające: Adrianna Budzoń,

Atakujące: Martyna Łukasik,

Przyjmujące: Ewelina Brzezińska,

Środkowe: Justyna Łukasik, Ola Szymańska

Libero: Klaudia Kulig,

Komentarze są wyłączone.