Justyna Łukasik zostaje z nami!
5 czerwca 2018
Kolejne przedłużenie kontraktu!
9 czerwca 2018

Martyna Łukasik zostaje w Krakowie!

Ostatnio informowaliśmy o przedłużeniu kontraktu z Justyną, dzisiaj przekazujemy wiadomość, że Martyna również zostaje z nami! Siostry Łukasik na pokładzie! 

„Marti” w poprzednim sezonie rozegrała 74 sety, w których zdobyła ponad 180 punktów. Martyna rozegrała bardzo dobry sezon, który zaowocował powołaniem do naszej kadry narodowej! 18-letnia zawodniczka w trakcie przygotowań wywalczyła sobie miano drugiej atakującej, która otrzymuje sporo szans na pokazanie swoich wysokich umiejętności.

Martyna jest zawodniczką, która nie boi się brać ciężaru gry na swoje barki. Jest bardzo wszechstronna, potrafi pomóc zespołowi w różnych elementach siatkarskiego rzemiosła. W trakcie sezonu 17/18 wykonała blisko 500 ataków, a jej skuteczność przekroczyła 30%. Warto mieć na uwadze fakt, że spora część piłek kierowanych do naszej atakującej, to piłki sytuacyjne, na podwójnym, potrójnym bloku. Stworzona liderka. Dlatego niezmiernie się cieszymy, że taka zawodniczka zostaje z nami w Krakowie!

W trakcie sezonu 17/18 „Marti” dwukrotnie została wybrana MVP spotkania. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że ta jakże utalentowana, młoda reprezentantka Polski w kolejnym sezonie będzie broniła barw naszej drużyny!

Zapraszamy na naszego Facebooka ->

https://www.facebook.com/treflproximakrakow/videos/789131194616815/

Skład drużyny na sezon 2018/19:

Rozgrywające: Adrianna Budzoń,

Atakujące: Martyna Łukasik,

Przyjmujące:

Środkowe: Justyna Łukasik,

Libero: Klaudia Kulig,

Komentarze są wyłączone.