O Klubie

Klub nasz powstał w wyniku połączenia Atomu Trefl Sopot z pierwszoligową Proximą Kraków. Po długiej analizie, stwierdzono że pomysł połączenia sił jest godny uwagi. W ten sposób siatkówka ekstraklasowa wraca do Krakowa po 14 latach.

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, oblicze Krakowa przeszło szereg pozytywnych przeobrażeń. W sprzyjającym środowisku swoje odbicie wizerunkowej przemiany stolicy małopolski, znajduje  w nowych aktywnościach  mieszkańców i ich inicjatywach. Jako pierwszą na płaszczyźnie sportu na tak szeroką skalę, jest inicjatywa siatkarska Trefl Proxima Kraków.

To kompletna piramida szkoleniowa dla młodzieży z sukcesami w Mistrzostwach Polski i królewska drużyna seniorska, której zmagania można na szeroką skalę będzie śledzić w nadchodzącym sezonie w transmisjach telewizyjnych Polsat Sport i najpoczytniejszych portalach sportowych jak i społecznościowych w kraju i Europie.

Siatkówka żeńska to dyscyplina skupiająca całe rodziny i budująca prawdziwe pozytywne emocje. Transparentność naszej organizacji buduje zaufanie społeczne i potwierdza znaczenie rozwijania tego przedsięwzięcia.

atom_logoLogo_Trefl_Proxima

ZARZĄD KLUBU