Doświadczona atakująca w krakowskiej drużynie
29 czerwca 2018
Nowa przyjmująca w naszych szeregach
4 lipca 2018

Stanowisko Prezesa w sprawie transferu Martyny Łukasik

Drodzy Kibice i wszyscy sympatycy naszego Klubu.
Przekazujemy Wam parę słów od Prezesa – Łukasza Kadela w sprawie transferu zawodniczki Martyny Łukasik:
 
„Upublicznienie w dniu 24.06.2018 roku informacji oraz oświadczenia zawodniczki Martyny Łukasik i jej menagera o tym, iż będzie w sezonie 2018/2019 zawodniczką Chemika Police ma wymiar formalny i moralny. Ten pierwszy został przekazany wraz z kompletem dokumentów, korespondencją elektroniczną i nagranym oświadczeniem zawodniczki pełnomocnikowi prawnemu naszego klubu do dalszego procedowania. 
Ten drugi wymiar podobnie mi jak i opinii publicznej pozostaje jedynie poddać ewentualnej ocenienie. Publikowane artykuły w tym temacie i ich konkluzja zarówno redaktorów jak i Państwa jest spójna z moją oceną. Profesjonalny sport można budować jedynie na zasadach Fair Play i sztywnych kręgosłupach moralnych środowiska, który go tworzy. Oświadczenie, podziękowania, przeprosiny to jedynie urzeczywistnienie jego braku i obnażenie problemu, bez względu na to, czy jest w nich prawda czy fałsz. 
Ze swojej strony chciałbym zaznaczyć, że współodpowiedzialność za pozytywny publiczny wizerunek zawodniczki tym bardziej młodej, ponoszą ludzie niemedialni, którzy ją reprezentują i tak samo kluby, które niejednokrotnie wydatkują publiczne pieniądze. W moim odczuciu sytuacja, w której my jesteśmy jako klub, jest o wiele bardziej korzystna, niż ta w której wizerunkowo teraz jest zawodniczka. Dlatego w obecnej sytuacji ze swojej strony życzę jej spełnienia wszystkich zamierzeń, którymi kierowała się przy podjęciu ostatecznej decyzji.”
 

Prosimy również o śledzenie naszych mediów – lada moment kolejne wieści transferowe z naszego krakowskiego obozu 🙂

Komentarze są wyłączone.