KĄCIK STATYSTYKA || Trefl Proxima Kraków vs KS Pałac Bydgoszcz
5 marca 2018
RELACJE || Trefl Proxima Kraków vs Legionovia Legionowo
10 marca 2018

ZAPOWIEDŹ || Trefl Proxima Kraków vs Legionovia Legionowo

Trzy zwycięstwa z rzędu i… jedziemy dalej! Liga Siatkówki Kobiet pędzi jak szalona! Po sobotnim zwycięstwie nad Pałacem Bydgoszcz, czas na rywalizację z zespołem z Legionowa.

Przed nami już 21. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. W ramach tej serii gier zmierzymy się z jedenastym zespołem ligowej tabeli – Legionovia Legionowo. Nasze piątkowe rywalki w dotychczas rozegranych dwudziestu spotkaniach zgromadziły na swoim koncie dwadzieścia jeden punktów. Bilans? Sześć zwycięstw i czternaście porażek.

W pierwszym spotkaniu rozegranym w Legionowie, w ramach 8. kolejki doznaliśmy ciężkiej porażki 0:3. Było to najsłabsze spotkanie naszej drużyny w całym sezonie. Wyrównana walka toczyła się tylko w pierwszym secie, wygranym przez rywalki 27:25. Dwa kolejne to dominacja przeciwniczek i nasza bardzo słaba gra.  Ostatnie tygodnie to bardzo dobry okres dla naszych piątkowych rywalek. Legionowo regularnie punktuje, wygrywając m.in. z Budowlanymi Łódź, KSZO Ostrowiec czy BKS-em Bielsko Biała. Oczywiście przydarzyły się również porażki m.in. z MKS-em Dąbrowa Górniczy czy POLI Budowlanymi Toruń. Jednak były to porażki 2:3, a co za tym idzie ilość punktów w ligowej tabeli systematycznie rośnie.

Kilka słów na temat naszego zespołu. Trwa piękna seria „Proximek” – pięć kolejnych spotkań z punktami – Zwycięstwo z Budowlanymi Toruń, punkt zdobyty w spotkaniu z Łodziankami, zwycięstwo nad Muszyną, wygrana z Piłą oraz ostatnie zwycięstwo nad Pałacem Bydgoszcz. Te wyniki pozwoliły awansować nam na siódmą lokatę w ligowej tabeli! Jednak my cały czas chcemy więcej. Na naszym koncie dwadzieścia osiem punktów, na które składa się dziewięć zwycięstw i jedenaście porażek.

Faworyt? Podobnie jak w spotkaniu z Bydgoszczą, to nasz zespół stawiany jest w tej roli. Ostatnie spotkanie pokazało, że potrafimy sobie z tą rolą poradzić. Jak powtarzają zawodniczki, trener… musimy pokazać naszą najlepszą siatkówkę, wtedy możemy walczyć o zwycięstwo z każdym. Kiedy możliwa jest nasza najlepsza gra? Kiedy jesteście z nami! Wasze wsparcie jest bezcenne!

Ostatnie pięć spotkań z punktowymi zdobyczami, trzy zwycięstwa z rzędu… to też Wasza zasługa. Dlatego bardzo mocno liczymy na Wasze wsparcie! Przyjdźcie! Kibicujcie! Pomóżcie! Bądźcie naszym siódmym, ósmym, a nawet dziewiątym zawodnikiem!

21. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet
PIĄTEK || 9 MARCA || 18:00 || „SUCHE STAWY”
Trefl Proxima Kraków vs Legionovia Legionowo

 Zorganizowane grupy młodzieży piątkowe spotkanie mogą obejrzeć za darmo. 💰 Z tej propozycji skorzystać mogą kluby sportowe, nie tylko siatkarskie, a także inne organizacje młodzieżowe. 🧒👧 Na zgłoszenia czekamy do piątku, najpóźniej do godz. 12. Listę przesyłamy na adres mailowy: pawel.nowak@treflproxima.pl
 Niespodzianka dla dzieciaków! Dziesięciu pierwszych kibiców poniżej 10 – roku życia otrzymają od nas… upominek! 
 Niespodzianka dla kobiet! Wszystkie Panie, kibicujące naszej drużynie, które wybiorą się w piątek na „Suche Stawy” wejdą na mecz… za darmo!  

ZAPRASZAMY!!!

 

Komentarze są wyłączone.